Ze starého nové, stylově a šik

Proč se Vám pořád nedaří v tolika obchodech si vybrat ten správný kousek, pro který jste přišly? Všude plné stojany a police nejnovějšího oblečení. I té figuríně to sluší. „Ale vždyť má tak malou velikost, to bych neoblékla.“, pomyslíte si a jdete zklamaná jinam. Ve vedlejším obchodě je to, to samé, jen je pro změnu barevnější a uspořádáním je trošku jiný. Ještě zkusíte dva, tři obchody a vzdáváte to. Pokud si nemůžete dovolit zajít do drahého značkového butiku, kde by Vám vše sedělo jak ulité, jste už z toho unavená a odcházíte s prázdnou domů.

 staré oblečení

Nemusíte si zoufat, vše má své řešení. Zkuste si zajít do second handu a uvidíte, že si vyberete, nakoupíte spoustu krásného oblečení, kabelek, bot a to za pár korun. Setkáte se i s nabídkou, že v určitý den v týdnu prodávají např. vše za polovinu, nebo vybranou sekci třeba jen za 10,- Kč. To už se vyplatí tam zajít a věnovat výběru čas. Neodejdete s prázdnou, to si buďte jistá.

 

Obzvlášť, pokud zavítáte do obchodu s oblečením dovezeným třeba z:


–          Anglie

–          Itálie

–          Německa


 

Převážně značkové, velmi zachovalé oblečení a ten výběr. Tam nebudete mít problém si vybrat, spíše se budete muset krotit, aby se Vám tenhle „výhodný“ nákup neprodražil.

 

Tyto obchody se zaměřují samozřejmě i na nabídku oblečení pro děti různého věku. Koupíte zde i hračky, většinou plyšová zvířátka, panenky a autíčka.

 sukně na ramínkách

Větší města nabízí oblečení ze second handů v obchodních prostorách na velké ploše. Část oblečení bývá rozvěšena na ramínkách, část poskládaná volně na pultech a velké množství bývá uloženo v drátěných nebo plných koších, kde se prohrabáváte různými oděvy. To chce potom trochu trpělivosti, ale nebojte, stojí to za to. V provizorních kabinkách si oblečení vyzkoušíte, k pokladně a domů.

 

Doma vše vyperte, vyžehlete a můžete se radovat z toho, že jste nakoupily originálně, výhodně, sluší Vám to a jste maximálně spokojená. Když se Vám podaří zkombinovat část Vašeho stávajícího oblečení s tím ze second handu, uvidíte, jak prokouknete, budete šik a manžel Vás pochválí. Bude si myslet, bůhví kolik jste za to neutratila, ale když mu ukážete účet, bude koukat.  A příště ho můžete vzít s sebou, pro muže je v těchto obchodech velký výběr, takže se mu tam bude taky líbit.