Reklamní služby

Reklamní služby, to jsou služby nejen reklamy on-line, ale také reklamy místní, obrazové, tvorby a tisku plakátů, letáků, nálepek, tužek i jiných upomínkových předmětů pro podniky i jednotlivce.

Jednotlivci často využívají tyto služby k velkoformátovému tisku fotek, potisku triček a jiného textilu na přání i výrobě dárkových předmětů, jako je podložka pod myš z fotky, foto obraz, fotka natištěná na hrníčku či tričku, polštářku a jiných věcech.
propagační výrobky

I podniky využívají pro své zaměstnance i prezentaci obchodním partnerům stávajícím i budoucím takovéto dárkové předměty, obvykle s logem firmy.

Reklamní služby, to není pouhý tisk, ale také tvorba podnikových log, sladění podnikových barev, prezentace podniků, například na nafukovacích baloncích, reklamních výlepových plochách, reklamních plachtách na vozidla i ploty, na místních vývěskách, lavičkách a jiných reklamních prostorách.

Je to služba vhodná pro jednotlivce i pro společnosti, každý ji asi někdy využil, nebo ji plánuje využít pro tvorbu originálního dárku, jakým je například fotografie natištěná na puzzle či jiný předmět.

Výhodou takovýchto služeb je, že každý, kdo je využije, vidí okamžitý výsledek, hotový dárek, vyvěšený navrhnutý a zpracovaný plakát s reklamou na jeho společnost, potisk na automobil nebo potištěná auto plachta na nákladní vozy a dodávky. Upomínkové a reklamní předměty pro klienty na nějaké eveningové akci pro místní komunitu či pečlivě vybrané hosty a jejich doprovod.
zelené propisky

Jistě se Vám do rukou také dostalo mnoho reklamních propisek, balonků, pexes a podobně. Dost možná Vás i někdo blízký potěšil dárkem jako hrneček s vlastním nápisem nebo fotkou. Určitě jste viděli maturanty a jiné se šerpami s nápisem a mnoho dalších reklamních předmětů, od žetonů na nákupní košík, po látkové potištěné tašky logem společnosti, ručníky, přívěsky a další.