S notebookem v posteli

V dnešní době je již úplně běžná věc rozvalit se do postele s notebookem. Díky notebookům jsme schopni vykonávat práci nebo jen tak relaxovat, aniž bychom museli vylézat z naší milované postele. Právě tohohle si všimli různí výrobci, kteří se rozhodli vyrábět příslušenství, která vám tuhle možnost ještě více zpohodlní.
brýle a notebook
Určitě je více než jasné, že notebooky potřebují chladit. Rozhodně to potřebují ještě mnohem více, pokud jej máte položený například na peřině. Určitě každý z nás zná ten nepříjemný hučivý zvuk, který dává najevo, že se to našemu notebooku moc nelíbí. Můžete tento problém ale vyřešit a to pomocí chladící podložky, kterou dáte přímo pod váš notebook. Výhodou chlazení je to, že je nehlučné a vy už nebudete muset poslouchat nepříjemný hučivý zvuk, který váš notebook vydává.

Dalším problémem, se kterým se můžete potkat, je nefungující myš na peřině. Existují ale myši, které se dají ovládat dokonce i v nich. Jedná se například o myš Logitech Marathon Mouse, která je spojená přímo s notebookem díky nano přijímači. Ten je opravdu maličký,
ale určitě se nemusíte obávat, že by vám vypadl. Můžete to ale vyřešit i tak, že si koupíte notebook s dotykovým displejem a pak už tento problém nebudete muset vůbec řešit.
notebook v kanceláři
Existuje dokonce i tzv. stojan pod notebook. Tento stojan můžete využít úplně jakkoliv
a kdykoliv. Ať už při práci na gauči, v posteli nebo někde jinde. Dokáže hodně usnadnit život, pokud patříte mezi lenochy. Má 6 nastavitelných otočných kloubů a je možné na něm mít notebook s velikosti 17 palců. Je navržen tak, abyste mohli pohodlně a bez problémů pracovat a počítač mohl v klidu dýchat. Vyrábí se dokonce hned v několika barvách, takže si stačí jen vybrat.
Těch příslušenství v dnešní době existuje už opravdu velká škála.
Tak co? Ještě máte odvahu chodit s notebookem do postele, bez příslušenství, které zaručí to, aby se váš notebook nepokazil a mohl tak nadále bez problému fungovat?