Auto žárovky Osram Night Breaker prodlužují osvit krajnice až o 90 procent

Ne nadarmo se říká, že výrobce osvětlovací techniky Osram je absolutní špičkou ve svém oboru. Na světovém trhu působí již dlouhou řadu let a jen málokdo pochybuje o tom, že výrobky této společnosti nesplňují standardy kvality. Mohli bychom dokonce tvrdit, že firma vyvíjí dokonce i speciální automobilové žárovky, které vyhovují specifickým požadavkům řidičů, kteří se pohybují v extrémních podmínkách.
světlo bmw x5.jpg
Pokud byste si chtěli vsadit na dobrého koně, pak by to určitě měly být žárovky Osram Night Breaker, jelikož ve srovnání s běžnými halogeny poskytuje až o 90% vyšší osvit, což se rozhodně vyplatí . Nejzásadnější je hlavně osvětlení okrajů vozovky, kde se mohou vyskytovat chodci nebo cyklisté. Ty osoby, které je špatně vidět u krajnice nebo na okraji vozovky a které jsou ještě navíc v černém oděvu, řidič dokáže zpozorovat až na poslední chvíli. Takoví lidé mohou přijít snadno k úhoně. S těmito žárovkami je ale uvidíte zavčasu a tím odvrátíte hrozící nebezpečí.
Speciální produktová řada se navíc vyrábí v modelech od H1 až po H11, takže je rozhodně z čeho vybírat. Nejoblíbenější je model H7. Jakmile vyzkoušíte, ihned pochopíte, proč tomu tak vlastně je.
světlo bílého auta.jpg
Tyto žárovky mají velmi zajímavé vlastnosti, které jim propůjčuje konstrukční vymoženost tenké vrstvičky stříbra v horní části a modrých proužků v části spodní. Díky tomu žárovka udrží světlo nerozptýlené a je kromě toho umožněn dobrý rozhled i za snížené viditelnosti, která může být způsobená počasím či únavou řidiče. Nejvíce se tyto vlastnosti projevují v noci, kdy vzniká nejvíce dopravních nehod s tragickými následky.
Žárovky Osram Night Breaker dokáže osvítit silnici předními světlomety až na dvojnásobnou vzdálenost a mohou tak přispět ke snížení počtu obětí v silničním provozu výraznou měrou.