Tipy, které vám usnadní oblékání

Stop nechtěným záhybům na šatech

Myslíte si, že když budete co nejdéle přejíždět žehličkou po daném kousku oblečení, vyhnete se nevzhledným překladům a pukům. Je to tak napůl pravda. Musíte ale oblečení nechat vychladnout a až poté ho složit. Pokud byste ho složila ještě teplé, druhý den byste ho vytáhla ze šatníku v ne úplně dobré kondici.

Když ramínko není po ruce

Chcete nechat vyvěsit tu novou košili, abyste na pracovní večírek byla šik. Ale ramínko se rozbilo, co teď? Hlavně žádnou paniku, během sprchování pověste košili například na sušák a sledujte. Pára umí doslova zázraky.

žena

A vše se leskne

Chystáte se na rande, ale před odchodem zjistíte, že lakovaná kabelka se tak úplně neleskne. A to samé boty. Jak to rychle vyřešit? Sáhněte po čističi na okno. Ne, neděláme si srandu. Postačí boty i kabelku lehce přetřít a budou zase házet prasátka. Rychlé, efektivní řešení a vy můžete v klidu na rande. 

Když zip nejede

Zaseknutý zip moc dobře známe. Když nejméně potřebujeme, začne stávkovat. Je to o nervy. Zachovejte chladnou hlavu a dojděte do koupelny pro mýdlo nebo vazelínu. Potřete a uvidíte, že se zip umoudří a vrátí tam, kam patří.

Špinavé boty

Boty schytávají nepřízeň počasí nejvíce. I když je guma celkem odolný materiál, stejně se na ni chytají nečistoty. Že zrovna nemáte čistič bot? Nic se neděje, odlakovač na nehty zcela jistě máte. Potřete jím špinavé boty a sledujte.

boty

Zápach z bot

Celý den jste byla zavřená v botách a večer po sundání přemýšlíte čím je „navonět“. Běžně dostupné spreje do bot ani speciální pytlíčky nemáte. Ale ani nemusíte mít. Pomoc hledejte v kuchyni. Zalovte pro dva čajové pytlíky, vložte do bot a bude po problému.

Náramek, který nejde zapnout

Poslední věc před odchodem na párty. Ozdobit své ruce oblíbenými náramky. Ale jako na potvoru se kroutí a nejdou zapnout. Jednoduché řešení? Náplast.