Sluneční brýle za nízkou cenu

Móda je rychlá. Na mě až moc rychlá, protože co jsem nosila dnes, zítra už je pasé. Toto berte s rezervou, ale když se tak zamyslím, tak opravdu módní trendy jsou strašně rychlé, než tomu bylo dříve. Vemte třeba středověk. Tam nebylo možné nosit denně něco jiného, a navíc móda se rychle neměnila a vydržela třeba i století stejná. Dále třeba devadesátá léta. To jsou moje nejoblíbenější. Moc se líbí devadesátková móda, byla taková veselá, barevná a nikdo nebral nic moc vážně, což o dnešní době nejde tak docela říct. Já osobně mám moc ráda barvy. Ale abych si v dnešní době na sebe vzala outfit o pěti barvách? To by bylo out a lidé by si mě pletli s klaunem.

Před sluncem chraňte oči kvalitními brýlemi

Sice má mít každý svůj styl, ale móda je i o odvaze a tu já bohužel nemám. Raději splývám s davem a nedělám zbytečný povyk. Nicméně, ale doplňky si velmi užívám. Mám moc ráda velké masivní, široké a plastové náramky. Vím, že již v módě moc nejsou, ale nemůžu si pomoct. Doma jich mám snad deset v různých barvách a moc ráda si je užívám nosit. Taky nedám dopustit na velké plyšové gumičky do vlasů. Doma jich mám více než kdejaká malá holka. No proti gustu… Co mám taky moc ráda a nosím je téměř denně, tak to jsou levné sluneční brýle Luxbryle. A proč levné? Protože je moc ráda střídám a nevyplatí se mi kupovat brýle drahé.

Brýle jsou i jako doplněk.

Moc ráda totiž ladím sluneční brýle se zbytkem outfitu. Takže brýlí mám doma taky spoustu v různých barvách. Ale dávám si pozor i na své oči. Vyplatí se koupit brýle se sklíčky, které chrání oči před prudkým sluníčkem. Vím, že u levných brýlí se to těžko hledá, ale taky jsem pár takových kousků sehnala. Stačí jen správně hledat a mít trpělivost. Většinou se tedy vyskytují ve slevě nebo levně se dají koupit i ty brýle, které nejsou novinka a jsou za outletové ceny. Nicméně, ale kdo dává přednost zdraví, tak si pořídí opravdu kvalitní brýle, nejlépe polarizované.