Seznamte se s ALFAFA – bylinou, se kterou omládnete

Slovo al-fal-fa znamená v arabštině „otec všech potravin“. Pod tímto názvem ALFAFA je tolice vojtěška známá v ostatních krajinách. Kromě využití v zemědělství, mají tyto rostliny pro lidský organismus velký význam.

ALFAFAL

Už mnoho let se velké množství rostlin důsledně po vědecké stránce prozkoumalo a zjišťovalo, jak působí na lidský organismus po biologické stránce. Ví se, co je v každé konkrétní rostlině obsaženo a jak může pomáhat léčit různé zdravotní problémy.

ALFAFA tolice vojtěška Nakliceno, rostlinka podobná tak trochu jeteli, byla vždy na prvním místě ve výživě pro zvířata, ale v mnoha krajinách Středomoří a v Asii ji lidé odpradávna používali a používají ve svém jídelníčku.

Už jenom proto, že tato rostlinka, která se u nás pěstuje na polích pro zvířata, můžete ji vidět i na loukách a mezích. Má v sobě velké množství bílkovin, vitamínů a minerálních látek a esenciálních aminokyselin.

Všechny živiny ve vojtěšce jsou takového složení, že podporují uzdravení mnohých ekzémů včetně psoriázy. Dobře prokrvují pokožku, má velký vliv na její správnou hydrataci. Navíc podporuje zdravý růst vlasů.

Vojtěška je doslova nabitá energií, a to vše vám může dát v podobě vypěstovaných klíčků z BIO semínek nebo ve formě BIO prášku.

Nabídka Bio semínek tolice vojtěšky alfalfa, ze kterých si sami můžete vypěstovat velmi zdravé klíčky, například v miskách, které si též můžete u nás zakoupit. Klíčky vojtěšky se doporučují lidem s ekzémem a psoriázou, doporučuje se jejich pravidelná konzumace. Navíc vojtěška pomáhá ženám od nepříjemných příznaků menopauzy, doslova pomáhá omládnout.

klíčky vojtěšky

Nabízíme vám též vojtěšku BIO ALFAFA v prášku. Tento produkt se dá použít například použít do polévky nebo omáčky a různých pomazánek.

Chladné dni nám mohou zapříčinit nachlazení a s ním spojené různé respirační a virové nemocnění. Zapamatujte si, že ALFAA má protizánětlivé účinky, které skutečně brání a léčí tento druh onemocnění – v každém případě je to bylinka, která posílí vaši imunitu.

Fytoterapie – využití rostlin v léčitelství, se mezi lidi znovu dostává do jejich povědomí. Lidé se tak znovu dostávají k bylinkářství, které využívaly naše babičky a praprababičky. V dnešní době si zjistit všechny možné informace o rostlinách je velká výhoda. Mít povědomí, k čemu slouží konkrétní rostlina – bylina, je určitě ku prospěchu zdraví. Alternativní léčbu využívají lidé, kteří už nechtějí chemii.