Proč muži nechtějí krásné ženy?

Jestli je někdo, kdo si svou druhou polovičku rozhodně vybírá podle vzhledu, pak jsou to muži. Uvnitř jejich mozku je to prostě zakódované. Jestliže nepatříte mezi královny krásy, pak rozhodně nezoufejte. I vy máte totiž šanci. Na základě studie, která byla prováděna, se totiž zjistilo, že muži vlastně o krásné ženy vůbec zájem nemají. Soužití s nimi totiž přináší spoustu problémů. I když se za takovou ženou každý otočí, ve skutečnosti by muži raději normální partnerku, se kterou se budou cítit dobře.

růžový šálek

Možná byste se divili, ale muži si opravdu pamatují ten moment, kdy takovou ženu uviděli. Nutně ji v té chvíli potřebovali a také chtěli. Jsou si ale dobře vědomi toho, že by nebyli první a také ani poslední. Strach, že jeho drahá polovička vejde kamkoliv a bude žádaná, je pro muže naprosto nesnesitelný.

Pro partnery je velmi těžké ignorovat muže, kteří skládají jeho ženě neskutečně mnoho komplimentů. Muži se tím často dostávají do stresu.

Je pravda, že pokud nádherná žena vstoupí do sálu, všichni se na ni otočí. Ano, na ni. Muže si skoro nikdy nikdo nevšimne. Právě to je kámen úrazu pro ego muže. Nikdo by jistě nechtěl být a to neustále, ve stínu půvabné ženy.

Mužské ego velmi špatně snáší pomluvy, jako je například situace, kdy muž není žádný playboy a automaticky se předpokládá, že tak krásná žena s ním je jen kvůli penězům.

Muž prostě potřebuje mít své životní jistoty a v neposlední řadě také stabilní partnerské zázemí. Pokud je jeho přítelkyně až moc krásná, tento pocit nikdy nenastane. Vždy se totiž bude bát, že mu ji někdo atraktivnější odláká.

I když tato žena bude čestná a mluví pouze pravdu, vždy ten muž bude mít pochybnosti, jestli ji může věřit. Tento fakt je prostě zakořeněný někde v mužské povaze.
šeptání do ucha

Jistě nikoho nepřekvapí, že krásná žena bude stále slýchávat, jak je nádherná. Taková chvála se brzy odrazí i na jejím egu. Muž ale může mít s větším egem ženy velké konflikty. Muži raději hádky předejdou, než by měli něco řešit.

Muži zkrátka nad vztahem nepřemýšlí. Ženu milují do doby, dokud je situace uspokojivá. Pokud je ale žena až moc krásná, muž může po čase zjistit, že je nešťastný. Právě to je důvod, proč muži vybírají ženy, které nejsou až tak atraktivní.