Nechte si postavit dům bez starostí.

Když se rozhodnete, že chcete žít ve svém domě, nenaleznete žádný, který by se vám líbil, a mohli si ho do někoho koupit, nebo máte jiné důvody, musíte si dům postavit. Tady vyvstává otázka. Má cenu, abyste se vy, který pracujete v na hony vzdáleném oboru od stavebnictví, pouštěli do stavby svépomocí? Na rovinu, nemá. Ne, že byste stavbu nezvládli, ale díky chybějícím zkušenostem, techniky a fortelu, vám bude stavba trvat násobně déle, než profesionálům a ve výsledku zřejmě nebude ani tak kvalitní. Nehledě k tomu, že při započetí času práce, vás stavba svépomocí vyjde daleko dráž.

Stavby na klíč

Když se obrátíte na dodavatele rodinných domů na klíč, například ty co staví dřevostavbyVysočina, budete mít servis od A do Z. Co to znamená.

Firma vám zajistí vše. Od projektu, který si můžete vybrat z jejich katalogu, nebo vám zajistí vyprojektování domu podle vašich představ a požadavků. Po zajištění všech náležitostí nutných k získání stavebního povolení. I tento rozhodující dokument vám firma získá. Odpadne vám tedy běhání po úřadech a absolvování nepříjemného kolečka při získávání potřebných razítek.

Když už získáte verdikt „Stavba povolena“ můžete se spolehnout, že prováděcí firma zahájí stavbu nezbytnými zemními pracemi. Začne se základovou deskou a přípravou napojení budoucího domu na inženýrské sítě. Vzhledem ke skutečnosti, že takových domů firma již stavěla mnoho, má různé přípravky pro realizaci stavby na místě i zázemí, kde si vše pro stavbu připravuje. Na staveniště proto přiváží již impregnovaný, naformátovaný materiál a celá stavba domu se tak stává jakousi stavebnicí.

Nechte si dům postavit

Po uzrání základové desky proto netrvá dlouho, než na ní vyroste rámová konstrukce. Stavba vůbec postupuje velice rychle. Přibude střecha, krytina, izolace a obklady stěn, fasáda. Po instalaci dveří a oken se začíná stavba překlápět do režimu dokončování. Poměrně záhy pak obdržíte klíče od svého nového domu, který je předán tak, že nezbývá nic jiného, než se do něj nastěhovat.