Jak si zajistit soukromí? Pomocí dřevěné zástěny


Kde jinde si člověk chce dopřát naprosté soukromí, než na své zahradě. Nemusíte mít zrovna za souseda prapodivně sexuálně orientovaného šmíráka, a přitom se na své zahradě nemusíte cítit úplně v pohodě. Na vině je podvědomý pocit, že vás může někdo sledovat při jakékoliv vaší činnosti. Proč mít pocit, že se u sebe doma na zahradě nemůžete opalovat úplně na Adama? Jak zabránit obavám odhodit zábrany?

Soukromí u vířivky?

Na pomoc vám může přijít stavba dřevěné zástěny. Pořádný kus plochy krásného dřeva, tiše stojící a bránící protivnému větříku v ochlazování opalovaného těla. To je ona zástěna. A za ní, v naprostém soukromí, si můžete dělat, co chcete. Třeba se jen tak povalovat, číst si, nebo se opalovat nazí, milovat se. Nikomu do toho nic není, co tam děláte. A vy víte, že krom špionážní družice kdesi vysoko nad vámi, vás pozorovat nikdo nemůže. A pokud by náhodou operátoři špionážních družic prohledávali naší zemi, určitě budou mít za úkol vyhledávat jiné cíle, než něčí holý zadek.

Dřevěná zástěna https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-zasteny je konstrukce, pevně stojící na zvoleném místě. Většinou sousedí s pergolou, nebo ohraničují část zahradní terasy. Dřevěná zástěna také může dobře posloužit i jako designový a přitom praktický prvek na vašem balkoně.

Vyrábíme z kvalitního materiálu ze zdravého, pečlivě kontrolovaného řeziva. Veškerý materiál je hloubkově, tlakově impregnovaný, takže je zaručeno, že bude dlouhodobě odolávat povětrnostním vlivům.

Něco peněz zástěna přece jen stojí

Dřevěnou zástěnu tvoří buď rámová konstrukce, nebo pouze dva hraniční sloupky. V konstrukci i mezi sloupky je dřevěná výplň. Buď může být jednoduchá, čistě plochá. Nebo můžeme vytvořit různým skládáním dřevěných lamel určité plastické vzory. Variantou, a to docela estetickou, je složení lamel v pravidelných odstupech svisle, nebo vodorovně. Horní strana zástěny může být rovná, nebo vytvarovaná do oblouku.