I krátká procházka vyžaduje eleganci

Říká se, že každá žena by měla být řádně upravená, pokaždé když vyjde z domu. Platí to i v případě, že si jdete jen vyzvednout poštu, nebo vysypat smetí. Dbát bychom měly nejen o své oblečení, ale i o účes a líčení.

kabelka přes rameno

Vy patříte k těm ženám, které dávají přednost pohodlnému oblečení a sportovnímu stylu. Mohou za to i povinnosti, které máte ke svému čtyřnohému příteli. Venčení pejska několikrát denně se bez sportovního oblečení neobejde. Sportovní oblečení však neznamená, že vyrazíte ven v šusťákové soupravě v křiklavých barvách. Dovoleny jsou pohodlné kalhoty, nebo sportovní sukně a nejrůznější trička, vesty a propínací mikiny. Na nohy patří tenisky. A co vám nesmí chybět? Bez čeho nemůže žádná žena vyjít z domu?

Kabelka!

Pro krátké procházky a pro doplnění sportovních modelů se perfektně hodí , které jsou praktické a umožní vám volný pohyb rukou. Oblíbený je styl nošení křížem přes tělo, aby vás kabelka co nejméně obtěžovala při chůzi nebo při běhu. Při procházkách nepotřebujete při sobě mnoho věcí, a tak je menší kabelka přes rameno tou správnou volbou. Dovnitř se vám pohodlně vejde mobilní telefon, klíče, kapesníčky, peněženka i pár dobrot pro vašeho pejska.

kožená kabelka

Kabelky přes rameno jsou nabízeny v mnoha různých provedeních i materiálech. Při volnočasových aktivitách se nemusíte tolik ohlížet na módní trendy a můžete popustit uzdu své fantazii. Vůbec se nebojte a pořiďte si pro tyto příležitosti kabelku ve výrazných barvách, nebo s nápaditým vzorem. Vhodné jsou ty kabelky, které jsou vyrobeny z látky, jelikož jsou velmi lehké a snadno je vyčistíte. Dokonce seženete i modely, co umožňují praní v pračce. Takto praktický kousek se brzy stane vaším oblíbeným doplňkem.

Ceny malých kabelek se vám budou líbit natolik, že neodoláte a objednáte si jich hned několik kusů. A proč taky ne?