Cena SEO

Každý člověk si přeje být úspěšný. V dnešním světě to znamená, mít dobře nastavené internetové stránky, a to v případě, že podnikáte na webu. Mít vlastní webové stránky se rozhodně vyplatí, protože jste takzvaně: „Vidět“. Jenomže to není zdaleka všechno. Webovými stránkami to totiž nekončí, ba právě naopak, všechno teprve začíná. Abyste ve vyhledávačích mohli být vidět, musíte mít správně nastavené internetové stránky. Ať už jde o váš e-shop nebo jen informační webovky, které mají upozornit na danou problematiku, nebo o jiný druh internetových stránek, vždy je zapotřebí, abyste měli správně nastavenou optimalizaci.

ceníky

Cena SEO není konkrétně daná, proto zde nenajdete žádný ceník, protože se vše odvíjí od konkrétních přání a požadavků daného klienta. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně, a proto nemůžeme jasně říci, kolik vás bude optimalizace vašich stánek stát financí.

Seo cena vždy záleží na mnohých faktorech. Zejména se jedná o:
1. Počet klíčových slov a jejich konkurenci.
2. Aktuální stav vašeho projektu.
3. Očekávaný efekt.
4. A další faktory, které vedou ke konkrétnímu úspěchu.
Kompletní SEO vašeho webu řešíme pomocí onpage a offpage faktorů.

Onpage faktory alias nastavení webu zahrnuje:

Seo analýzu – pro přední místa ve vyhledávačích je nezbytné mít vhodně nastavený web.
Návrh klíčových slov – cílíme na SEO optimalizaci. Dle dodaných informací navrhneme klíčová slova.

data

Offpage faktory alias linkbuilding:

PR články – součást SEO je také linkbuilding (tvorba zpětných odkazů). Revoluční PR články jsou nejvíce využívanou službou, protože mají obrovský potenciál, který vede k úspěšné optimalizaci webových stránek. Kvalita za optimální cenu.
Revoluční PR články – nové revoluční a ještě efektivnější. Kvalitní portfolio si žádá kvalitní odkazy.
Tematické PR články – kvalitní technický odkaz s maximálním efektem, ovšem za vyšší cenu.
Kompletní SEO
Měsíční optimalizace – nejvíce využívaná služba. Kompletní správa se týká návrhu klíčových slov, natavení webu a pravidelného linkbuildingu.