Dovolená ve Starých Splavech

Lokalita Staré Splavy jsou částí obce Doksy a právem jsou oblíbeným rekreačním střediskem nacházejícím se u břehu Máchova jezera. Tato atraktivní lokalita je skvělým místem pro strávení odpočinkové nebo aktivní dovolené jak pro páry, partu přátel, rodiny s dětmi nebo seniory. Svým místem je tato lokalita jako stvoření k relaxaci u vody, vodním radovánkám, procházkám po okolí, turistice, výletům, cyklistice a dalším aktivitám. Staré Splavy zkrátka mají co nabídnout ke strávení pozitivně laděné dovolené.

Máchovo jezero

Co vám areál Staré Splavy mohou nabídnout:

  • Možnost ubytování
  • Tropický zábavní park
  • Restaurace a bary
  • Spousta možností pro cyklistiku, turistiku a podnikání výletů do okolí
  • Zábava pro sportovce i adrenalinové nadšence
  • Odpočinek u vody
  • Přírodní a historické památky v okolí

A kde se v této krásné lokalitě ve Starých Splavech během vaší dovolené ubytovat? K dispozici vám tu jsou útulné chatky Máchovo jezero v areálu, kde můžete s partou přátel nebo s rodinou strávit prodloužený víkend nebo celotýdenní dovolenou podle vašich představ.

dovolená na Mácháči

Proč právě chatky u Máchova jezera?
Jednoduché, ale leč útulné a praktické chatky vám poskytnou zázemí během vašeho pobytu v této krásné lokalitě. Po ruce budete mít také jídelnu a sociální zařízení přímo v areálu. Zažijete příjemně strávenou dovolenou v kempu, na dosah přírody, lesů, vody, a to vše s potřebným komfortem, který si během vašich volných dnů žádáte.
Přijeďte si do této oblíbené dovolenkové destinace užít relaxaci a odpočinek u vody, která vybízí v horkých letních dnech ke koupání nebo vodním sportům. Pro Vaši dovolenou v Čechách je Máchovo jezero chatky jako stvořené. Užijete si tu klid, přírodu, čerstvý vzduch a odpočinete si od všedních starostí a povinností. Navštivte tuto proslulou dovolenkovou destinaci a užijte si parádní dovolenou v Čechách, která rozhodně bude stát za to.