Dokonalý kamarád pro vaše fotografování

Seznamte se s fotoaparátem Panasonic Lumix DMZ-TZ90, který je oblečen do černého hávu a nabízí uživatelům až třiceti násobný zoom a spoustu velmi praktických funkcí. Tím si tak zcela získá vaši pozornost i přízeň. Velmi pozitivní informací je, že tento malý umělec, se kterým pořídíte krásné fotografie, je k dostání za dostupnou cenu! Fotoparát je rovněž ideálním společníkem na cesty v rámci pořízení dokonalých fotek.
foťák profíka

Díky 3 LED displeji tak je potenciální otočení až o 180 stupňů. Kdo je vlastníkem 4K televizoru či monitoru, využije možnost natáčení videa v tomto rozlišení. Pro zpracování fotografií je pozitivem též posila formátu RAW. Fotoaparát ukrývá kvalitní snímač a velmi efektivní objektiv.
lumix panasonic

Ojedinělost tkví v dokonalém hledáčku

Elektronický hledáček menší velikosti je umístěn na horní straně fotoaparátu. Je tak ideální v rámci dokonalého zaostření předmětu nacházejícího se ve značné vzdálenosti. Hledáček se dokonce sám zapne, jakmile přiblížíte fotoaparát do výše svých očí. Prostřednictvím technologie DFD je tak potenciální zachycení objektu v rychlém pohybu.

Zoom a jeho unikátnost

Panasonic Lumix je zcela ideálním fotoaparátem do přírody. Díky dokonalému snímači umožňuje vyfotografovat cokoliv, co je ve velké vzálenosti, přesto kvalita snímku je prezicní a velmi v ostrém provedení. Fotoaparát se může pochlubit rovněž technologií WiFi, tím tak lze snadno ovládat fotoaparát ze svého počítače, tabletu či telefonu. Nabíjení je klasickým způsobem v rámci standardního USB konektoru.

Podstatné atributy fotoaparátu

Co dělá fotoaparát Lumix výjimečným? Proč je ideální volbou pro jeho pořízení? Kromě perfektní optiky, disponuje lehkou konstrukcí, je velmi skladný. Pozitivem je i výše zmíněná možnost natáčení videí ve 4K rozlišení. Neopomenutelná je i optická stabilizace. Ideální pro focení jak v interiéru, tak rovněž na cestách za dobrodružstvím. Fotoaparát zaujme i svým designem v černém provedení.