Zubní klinika

Máme opravdu hodně spokojených pacientů, kteří od nás nakonec odešli s úsměvem, plným narovnaných zubů. Je potřeba tohle všechno vyřešit a zakročit včas. Jak malé děti, tak i dospělí by měli zakročit a nechat si narovnat svůj chrup, protože nejen, že to není estetické, ale když se vám překrývají zuby přes sebe, tak je mnohem větší riziko kazivosti zubů a vzniku zubního kazu. Na tohle je také nutno myslet, protože když se zuby kazí, musí se vyvrtat a musí se to vyřešit, a to je často bolestivé, nehledě na to, že bílé amalgámy jsou docela drahé a vždy potom u zubaře necháte spousty peněz.

bílé zuby

My se vám na zuby pořádně podíváme, koukneme se na rentgen a vzhledem k výsledku navrhneme možné řešení pro vás pro všechny. Třeba bude potřeba některé zuby vytrhnout, třeba zadní osmičky, protože když nerostou tak, jak mají, mají mál prostoru, tak mohou vyvíjet tlak na ostatní zuby a ty se pak budou zbytečně křivit a nebude to nic příjemného. U nás se specializujeme na to nejdůležitější rovnání zubů a vyřešení všech problémů se zuby. Spolupracujeme také s čelistní chirurgií.

zubní lékař

Ústní hygiena

Pokud máte právě rovnítka, riziko, že se vám dostanou třeba některé kousky jídla za drátky, to je opravdu něco velice nepříjemného. Proto doporučujeme jednou za půl roku třeba zajít na ústní hygienu, kde mají nástroje a všechno vidí. Odstraní zubní kámen a plak na zubech, všechno zkontrolují a vyčistí, vyleští plomby, vypískují zuby a tak dále. To je důležité. Stabilizace výsledku, aby byl opravdu dlouhodobý, je podstatná část celé nápravy a nesmíte ji podcenit jenom proto, že uvidíte výsledky a budete si myslet, že vám to takhle už zůstane napořád. Máme přístroje na modelaci chrupu, máme všechny moderní a nejmodernější technologie, které budou jednoznačně nápomocné. Je to vhodné a dobré. Budete koukat. Budete konečně se sebou spokojení.