Rekonstruujeme dům pro prarodičích

Zdědili jste dům pro prarodičích a rozhodujete se, zda jej podrobíte rekonstrukci? Takovéto akce vyžadují vždy důkladnou rozvahu, vypracovaný plán a systém, jak se budou pracovní činnosti provádět, jak bude vše na sebe navazovat, a také kdo bude jednotlivé pracovní úkony provádět. U starších objektů, kde bydleli lidé dříve narození, můžete nabývat dojmu, že bude zapotřebí vyměnit elektroinstalaci, okna a dveře včetně dveřních zárubní, svítidla a kuchyňskou linku. Bude možná zapotřebí začít od podlahy, která nevyhovuje vašim představám o komfortu, a namísto koberců tu bude keramická dlažba či palubky, doplněné jen malými vlněnými běhouny.

vrata skladových kontejnerů

Samostatně stojící domy jsou vhodnou příležitostí k výstavbě vytápění v podlaze a krbů s teplovodní vložkou, nebo s teplovodními průduchy. Velký obývací pokoj se k tomu přímo nabízí.

Jestliže jste dosud bydleli v pronajatém bytě a dědictví vám spadlo, jak se říká, do klína, bude to pro vás jistě vítanou změnou, ale pokud budete opouštět byt a stěhovat se do domu, kde začne za pár týdnů rekonstrukce, měli byste mít rozmyšleno, kam umístíte vaše bytové vybavení – zejména nábytek a spotřebiče. Jedno řešení by tu bylo – pronájem kontejnerů z Prahy OTP sklady.

skladové kontejnery

Kontejnery jsou ocelové přepravní boxy o rozměrech cca 2,5 x 2,5 x 6 metrů, které občas vídáme na vlakových překladištích, anebo v námořních přístavech. Slouží k přepravě zboží na dlouhé vzdálenosti a jsou spolehlivými prostředníky i pro skladování jakýchkoli předmětů. Kontejner dovnitř nepropustí déšť, sníh, námrazu, prach, ani silný vítr, a tím pádem jsou věci uložené uvnitř v bezpečí. Kontejnery disponují zamykatelnými vraty, čímž jsou zabezpečené i proti náhodným krádežím. Chcete-li pronájmu kontejneru využít, potřebujete pouze dostatek volného prostoru na vaší parcele, a volnou příjezdovou komunikaci pro nákladní vozidlo s jeřábovou nástavbou. Boxy je možné pronajímat i ve větším počtu a na libovolně dlouhou dobu i několika měsíců.