Porucha v erotickém životě


V minulém článku jsme si rozebrali pány, kteří trpí chorobou zvanou erektilní dysfunkce. Nyní se podíváme na něco naprosto jiného. Totiž na ejaculatio praecox. Což je předčasná ejakulace, nebo chcete-li předčasný výron semene. Problém zejména těch mladších lidí, tedy konkrétně mládenců a převážně u těch, kteří nemají ještě příliš mnoho sexuálních zkušeností.

mladí milenci

Je to velmi zákeřná věc. Pokud totiž přetrvává, není možno počít dítě klasickým způsobem, protože je vlastně semeno venku ještě před immissio penis. A to je špatné, to nechceme a to nepotřebujeme. Proto je zde několik možností, jak tomu zabránit. Například možností fyzických, tedy takových, kdy se žena zdržuje jakéhokoli dráždění i náznaků. Muž pak nesmí otálet, aby se situace neopakovala. Pokud ovšem ani toto nezabírá a milenci již mají sdostatek zkušeností, musí nastoupit pomoc nefyzická, pomoc chemická. Nebojte se, není to nic hrozného, prostě tabletky vyrobené chemickou cestou, jak také jinak. Ovšem jsou na přírodní bázi, takže skutečně netřeba mít jakékoli obavy.

mladí milenci

Základ obou věcí, jak fyzických, tak chemických je oddálení ejakulace. To je úkol, který dostává dapoxetin, který je přímo k této záležitosti určen. Když si zde nyní přečtete, že jde o selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu, asi z toho moc moudří nebudete. Nic si z toho nedělejte, nejsme zde proto, abychom studovali anatomii a učili se latinské výrazy. Jsme zde proto, abychom se poučili o dapoxetinu. Ono vlastně není, co o něm napsat, aby to nebylo příliš odborné. Takže si to řekneme krásně po lopatě, bez obezliček a budeme všichni spokojení. Tento lék se bere zhruba hodinu až dvě před pohlavním aktem a on sám by měl zabránit předčasné ejakulaci. A sehnat tento lék si můžete přímo v tomto článku kliknutím na odkaz výše. Klikněte a vyzkoušejte. Měli byste mít po problému.