Pohodlné oblečení

Ne vždy nás baví nosit nepohodlné kousky, ať už vypadají sebevíc dobře. Většinou to, co vypadá dobře, je šíleně nepříjemné a nepohodlné. Proto když přijdeme z práce či školy domů, ihned oblečení svlékáme a snažíme se převléct do něčeho pohodlnějšího. Je to uvolnění celého těla od celodenního tlaku džín a upnutého trička, a proto se nejvíce těšíme na to, až si právě toto sundáme a převlečeme se do příjemného teplého materiálu a hajneme si na gauč k nějakému fajn filmu. Kdybychom mohli toto oblečení nosit i do práce a školy, byl by svět krásnější a my bychom se tam cítili dobře.

domácí pohoda

Jsou ale samozřejmě i kousky, které vypadají dobře a jsou pohodlné, je jich ale žalostně málo a každý bychom ocenili jistě to, že bychom mohli v teplácích a tričku na doma chodit i v práci. Možná je to ale dobře, takhle se alespoň v práci přinutíme něco dělat a není to tak, že by nás pohodlné oblečení nutilo si sednout na gauč. Možná právě díky formálnímu oblečení něco v práci děláme a jde nám to rychleji, protože už se konečně těšíme na to pohodlné oblečení domů, které nás krásně zahřeje.

teplákovka

Najít si pohodlné oblečení, které vypadá dobře je velmi těžké, ale není to nemožné. Většinou ale pohodlné oblečení bývá volné a nic volného nevypadá moc dobře, natož na to, abychom si ho vzali do práce. Ženy, když přijdou z práce si navíc sundávají velmi často i podprsenky, které jsou velmi nepříjemné na nošení celý den, a proto alespoň večer uleví svým prsům. Každý známe také otlačené břicho z džín, to je stará klasika. Ty jak povolíme, tak knoflík odstřelí na kilometry daleko, ale my jsme spokojeni. Doma většinou nosíme tepláky, protože jsou volné a příjemné, ženy nosí také legíny. K tomu nejvíc vytahané a škaredé tričko, jaké můžeme najít ve skříni a na to reklamní mikiny jako dárek od firmy, které nás zahřejí případně v zimních měsících.