Nechcete přijít o střechu nad hlavou?

Nechcete přijít o střechu nad hlavou?

Máte dluhy, nesplacené závazky a topíte se ve starostech, které nevíte, jak dále řešit? Pak vám velice rádi pomůžeme.

Nový produkt, který se jmenuje nebankovní hypotéky vám mohou v mnohém pomoci. Stačí jenom vlastnit nějakou nemovitost, na kterou si vlastně budete brát hypotéku. Není to nic složitého, pochopení je zcela stejné, jako u jiných hypoték, které dávají i banky. My jsme však nebankovní společnost, takže se nás některé jejich „zákony“, vlastně vůbec netýkají. Díky tomu, že nejsme banka, máte u nás jisté výhody:

a) Peníze můžete dostat během krásné chvíle – nemusíte roky čekat, až vám vaši hypotéku někdo schválí. U nás je vyřízení opravdu rychlé a jednoduché. Své peníze tak můžete mít dokonce už do 24 hodin! https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.
b) Hypotéku také můžete volit na jakoukoliv dobu. U nás je možné splácet peníze například až 30 let! Zaručí vám to nízkou splátku.
c) Žádné nahlížení do registrů. Tomu se zcela vyhýbáme, proto není nutné, abyste žádný záznam neměli. Pokud jej máte, vlastně to nevadí, i tak s vámi velice rádi a ochotně budeme spolupracovat.
d) Neprokazujete své příjmy. U nás není nutné, abyste neustále své nadřízené otravovali s nějakými potvrzeními. Žádné příjmy dokazovat nemusíte.
e) Peníze můžete použít za jakýmkoliv účelem.
f) Pokud jste v nesnázích, pak můžeme za vás vyřídit exekuce, konsolidaci půjček, zaplacení vašich závazků vůči ostatním bankám či finančním společnostem či řešení ještě horších starostí, které máte.
g) Pochlubit se také můžeme nejnižší úrokovou sazbou, která v nebankovním sektoru existuje. Hypotéku tak můžete získat už za 4 % p.a. Jinak máme také velice nízké úroky jako v bance.
h) Žádné poplatky předem neplatíte. Výhodou je také fakt, že můžete tuto hypotéku bez jakýchkoliv sankcí splatit kdykoliv!

Jednoduché vyřízení, a ještě jednodušší dostání peněz, které hned můžete mít k dispozici. Co víc si přát?